Michael Garrett Shanks

2. července 2009 v 19:24 | Bajuška |  Daniel Shanks/Michael Shanks

Michael Garrett Shanks


Michael

Narozen: 15. prosince roku 1970 ve Vancoveru,

Má dva bratry z nich on je nejmladší. Své druhé jméno nemá moc rád, protože ho používal jeho otec při Mchaelových průserech a nebylo jich málo. Jeden z nich je třeba když Michael podpálil stoh u lesa.
Na zakladní škole působil jako pronasledovatel devčat. Na střední škole začal hrád hokej a ragby on sám nepil alkohol a nekouřil. Dokud nedošlo ke změně. Začal pít a spolu s přátely se opil a rozbili golfové hřiště, když se snažili narvat puk do golfové jamky. Už od dětství se zajímal o herectví, hrál v každém školním představení. Ale profesionální herectví mu bylo zamítnuto.

Roku 1990 nastoupil na Universitu, kde studoval obchod. Jenže tenhle obor mu nešel a tak se rozhodoval o přestupu na herectví nebo politiku. K naší radosti se rozhodl pro herectví a roku 1994 získat titul Bachelor of Fine Arts.
V jeho roli krerá ho proslavila víc než která koliv jiná se objevil v roli doktora Daniela Jacksonav seriálu Hvězdná brána. Při rozjíždění Hvězdné bány žil s herečkou Vaitiare Bandera, která také stvárnila roli Sha're. Michael stvárnil mnoho úžasných rolí ale žádna se nevyrovná roli Daniela Jacksona. Ve které Michaela každý zbožňuje.

O Shanksovi se ví, že je perfekcionalista, který nikdy není spokojen se svým výkonem a opakuje ty samé věci dokola, dokud není zcela unaven. Sám o sobě tvrdí, že je neodbytný, tvrdohlavý a opravdu upřímný. Výstřední člověk se smyslem pro humor, zanícený do problémů a určitě naivní.
 


Komentáře

1 Call Call | Web | 3. července 2009 v 9:43 | Reagovat

On myslím hraje i v Kauzách z Bostonu takového vtipálka, beží to v úterý před půlnocí na primě.-D

2 jasmina ♥Sb♥ jasmina ♥Sb♥ | Web | 3. července 2009 v 14:41 | Reagovat

on má opravdu pestrý a zajímavý život, že? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama