Neštěstí ve štestí 2.

21. července 2009 v 11:33 | Bajuška

Neštěstí ve štěstí 2.

Tak tady je pokračování. Piště komentáře

Deniel s Teal'cem prošli bránou. General se udiveně dívá a ptá se Daniela "Denieli? Kde máte O'Neilla a Carterovou?" No...oni jsou na té planetě." Generál se zamračil a ukázal na Daniela aTeal'ca aby šel nahoru. Teal'c byl naštvaný že ho Daniel zatáhl do brány. Chtěl pomoc svým přátelům a Daniel to pokazil. Teal'c nešel s Danielem za Generálem ale šel přímo do kantýny a tam seděl v rohu a mlčel. Mezitím co tam Teal'c seděl Deniel vysvětloval co se na planetě stalo.

Jack a Sam zůstaly na planetě a úplně odstřihnutí od brány. Goaldi po nich stříleli Jack ukázal na Sam povel k ústupu a oba se rozutíkali pryč. Po dlouhé době běhu Sam vykřikla "Tam je jeskyně pane mohly by sme se tam chovat." a utíkala k ní. Sam s Jackem svítili baterkami. Najednou se Jack podíval na Sam ta se hned ozvala. "Pane? Co se děje." "Já nevím jo ale nevibíjí se byterky p určitém čase?." "Ano máte pravdu, nezajdem pro nějaké dřevo?" Jack se usmál na Sam a zvedl se. Podal ruku Sam na pomoc aby jí zvedl. Sam se postavila a Jack se dlouze díval Sam do očí a hladil jí ruku. Sam se jemně vyškubla a začervenala se. Sam pomalu odcházela z jeskyně a Jack tam ještě stál. Ze zadu se ozvalo. "Pane? Jdeme?" Jack šel za Sam.

Daniel chodil po základně a hledal Teal'ca. Vešel do kantýny a vrohu uviděl zamračeného mlčicího Teal'ca. "Teal'cu? omlouvám se ale já jsem musel bylo jich tám víc postřelili by tě a co já potom." Teal'c mlčel. Seděli tam spolu asi 4 hodiny a oba mlčeli. Po 4 hodinách se Teal'c zeptal "A co uděláš pro to aby si O'Neilla a majora Caterovou zachránil Danieli Jacksone?" Oba šli za generálem aby jim dovolil vzít posily pro záchranu Jacka a Sam, jestli jsou ještě na živu. Generál to dovolil ale až si Daniel a Teal'c odpočinou oba odmítali ale rozkaz je rozkaz proti tomu nic nezmůžou. Oba si šli na 5 hodin lehnout.

Jack držel dřevo a Sam se dívala kolem jestli za nimi někdo nejde. Z lesa se ozvala střelba. Jack pustíl dřevo a díval se všude kolem ani Jack ani Sam nikoho neviděli. Jack posbíral dřevo a šli dál. Z lesa vyletěl jeden Goald. Sam po něm vystřelila ale nevšimla si že stojí za ní dalši. Vystřelil po Sam. Jack se díval jak Sam padá k zemi. Odhodil dřevo a vystřeli po Goaldovi ten se taky skácel k zemi. Jack šel k Sam. "Carterova? Jak vám je" "Bylo mi i líp pane" Jack položil na Sam dřevo a chtěl jí zvednou. Sam zakývala hlavou a řekla že půjde sama. Jack ji dělal operu v rukou držel dřevo. Vešli do jeskyně a Sam si lehla. Jack rozdělál oheň a roztrhl kousek svého tryka a zadělal Sam ránu. "Děkuji pane" "V pořádku." a lehl si. Oba leželi a dívali se do ohně. Najednou se Sam otřepala. "Je vám zima?" "Ne pane. No vlastně tak trochu ano." Jack si sundal bundu a zakryl bundou Sam. "Děkuji" Jack se na ní usmál ona mu úsměv opatila. Jack si lehl k Sam a objal ji. Sam se nebránila a přitiskla se k Jackovi.

5 hodin uteklo jako voda a Daniel s Teal'cem a velkou posilou vojáku se vydali bránou na stanoviště alfa kde na ně čekal Prometheus. Goaldi na planetě spozorovali loď a šli ji hledat. Začla velká přestřelka. SGC postřílelo Goaldy a Deniel s Teal'ce šli hledat Sam a Jacka. Ostatní vojáci hlídali Prométhea a bránu.

Jackovi a Sam oheň ještě nevyhasl. Jacka zbudilo střelba opatrně se odunul od Sam aby ji nevzbudil to se mu nepovedlo. "Pane?" a pomalu se Sam snažila sednout. "Co se děje?" Jack si klekl k Sam a snažil se jí pomoc aby si mohla sednout. "Nic Sam klidně si ještě zdříměte. Slyšel jsem střelbu tak se tam půjdu kouknout jestli to nejsou naši." A zadíval se na Sam. Sam se na něho usmála a řekla. "Buďte opatrný." "Budu" Odpověděl Jack nahl se nad Sam a něžně jí políbil.

Pokračování příště

*Part 3*

 


Komentáře

1 SB Sam SB Sam | Web | 21. července 2009 v 12:50 | Reagovat

Moc pěkný, těším se na pokráčko!

2 SB Sam SB Sam | Web | 21. července 2009 v 17:15 | Reagovat

Ahojky, moje milé sb.
Hlásím, že obíhám.
PS: U mě je nová povídka, tak budu ráda když si jí přečteš.

3 nyksmar tvéé Sb nyksmar tvéé Sb | Web | 22. července 2009 v 19:38 | Reagovat

užasný honem pokráčko :-) :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama