Pohádka

26. července 2009 v 21:38 | Bajuška

Pohádka

Hlavní postavy: Princezna Samantha Carterova, Princ Daniel Jackson, Sluhové Jack O'Neill a Teal'c

Bylo jednou jedno překrásné království ve kterém žila překrásná princezna. Princezna se jmenovala Samantha Carterova. Všichni princezně říkaly Sam. Sam vyrůstala sama se svým otcem Jacobsem Carterem, maminka umřela když Sam byla malá. Jednoho dne když Sam už nebyla taková malá jak se zdálo a bylo ji osumnact let, řekl její otec že se musí Sam provdat. Samin otec nechal rozeslat pozvání na zásnubní ples do různých panství.


Nedaleko království kde sídlila Sam žil princ. Byl tak krásný že se za ním otočila každá děvečka. Jeho jméno znělo nádherně byl to Daniel Jackson. K Denymu do pokoje přišel posel s pozváním do sousedního panství na ples. O princezně která tam žila už hodně slyšel ale nikdy princeznu neviděl. Zašel za svým otcem a důrazně mu řekl že na ten plses pojede a bude bojovat o Samino srdce. Otec souhlsil.

Dany se zbalil vzal svého sluhu Jacka a dali se na cestu nebyla to zas tak dlouhá cesta. Přijeli do královstí princezny zrovna v den plesu. Dany žekl Jackovi aby si odpočinul nebo ať se jde projít že se půjde kouknout na princeznu. Jack se poklonil a odešel. Dany vešel do páláce a spolu s králem si velice dobře rozuměli.

Jack se procházel královstvím až se zatoulal do zámcké zahrady. Jack si všiml že na schodech sedí jedná dívka. Šel za ní. "Co se ti stalo?" Zeptá se a dívka na schodech zvedne hlavu. Jack stuhnul nad tou krásou. "Ale nic. Tak proč pláčeš? Princezno. Jak si poznal že jsem princezná. To se přece pozná." Usmál se pomohl princezně se zvednout. Jack držel princeznu Sam v náručí a cítil najednou divný pocit. Pomalu se naklání k princezně ale za zády ho vyruší hrubý hlas. "Princezno děje se něco?" Princezna se od Jacka odtáhne a jde k sluhovi. Princezna Sam i její sluha Teal'c odejdou spoulu. Sam se ještě na posledy otočí a koukne se na Jacka.

Blížil se večer a začínal ples. Král seděl na trůně a díval se jak jeho hosté tančí. Daniel Jackson se svým sluhou Jackem stáli u dveří které se z ničeho nic rozletěli. V sále nastolo ticho. Všichni pohleděli do dveří kde pomalu šla princezna Sam a za ní hned sluha Teal'c. Princové s celého světa civěli na princeznu její pohled však patřil jednomu muži a to Jackovi. Daniel se podíval na Jacka jak se usmívá a praští ho do zad. "Na co to civíš. Princezna není pro tvoje oči. Ano pane" A s těmi to slovy se Jack pokloní a odejde ze sálu. Princezna Sam Jackuv odchod spozorovala. Při přípravě na tento ples nemyslela na nic jiného než na toho podivného muže který se jí ani nepředstavil.

Krásný večer plynul jako voda. Sam se dlouho rozmýšlela jestli se má vydat za Jackem. Princezniny nohy už trpěly z věčného tančení a tak se rozhodla že se půjde podívat po Jackovi a tím se taky schová před dotěrnými princi. Sam po dlouhém hledání Jacka najde. "Co tady děláš?" Jack se okamžitě postaví a ukloní se jí. "Nic jen tak si tu sedím. Stratila jste se? Proč myslíš. No že jste tady. Ne" usmála se Sam. "Já jsem tě hledala. Mě" řekne Jack který vyletěl. "Ano tebe jak se jmenuješ. No jo promiňte ani jsem se vám nepředstavil jsem Jack, Jack O'Neill, jsem sluha prince Daniela Jacksona. Aha. Proč jste sem přišla?" Zeptá se jí Jack a krásně se při tom usměje.


Vidím že jste usnuli tak tedy pokračování příště
 


Komentáře

1 Jacky Jacky | Web | 27. července 2009 v 8:27 | Reagovat

ahoooj spřátelíš?

2 Nyksmar .......tvé.....SB♥♥ Nyksmar .......tvé.....SB♥♥ | Web | 27. července 2009 v 18:15 | Reagovat

nádhernýýýý honem pokráško už se nemůžu dočkat  :-D  :-D

3 Tess - SB Tess - SB | Web | 11. srpna 2009 v 20:39 | Reagovat

moc krásný:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama