Žebračka a princ *Svatba*

18. ledna 2010 v 22:30 | Bajuška
Nastal svatební den který byl v plném proudu, na zámek musela přijít pomoct i Elisa. V královské pokoji už se pomalu chystalo pro krále oblečení a budoucí královna se chystala už od rána. Služebnictvo lítalo kolem krále a budoucí jeho ženy.


Jack seděl ve svém pokoji na posteli a přemýšlel. V hlavě se mu neustále honilo jedno jméno. "SAM,SAM,SAM, SAM" Před sebou viděl její oči, vlasy, chůzi, slyšel jak se směje. Při přemýšlení ho vyrušilo zaklepání na jeho dveře pokoje. Do jeho pokoje vešla služebna o které právě přemýšlel. Jack vyskočil z postele a usmál se na ní. "Pane posílá mě vaše budoucí paní abych na vás dohlídla s chystáním." Neuhnula svým pohledem ani na minutu. Dívali se oba dva do oči toho druhého. Oba dva viděli v očích toho druhého tolik smutku. "To nemusíš, postarám se o sebe sám." Řekl král po dlouhé odmlce. Sam se uklonila a odcházela. "Sam počkej prosím." Oslovil jí král když byla na odchodu. Šel k ní blíž, byl u ní nebezpečně blízko.


"Musím ti něco říct." Řekl a zadíval se ji upřímně a hluboko do jejich očí. "Miluji tě, pořád na tebe myslím, nemůžu se zbavit myšlenek na tebe. Takže se tě zeptám, vezmeš si mě? Jestli řekneš Ano tak si tu princeznu nevezmu a všem oznámím, že budoucí královnou budeš ty." Jack se na ní pořád díval. "Promiňte pane ale já vás nemiluju." Když to dořekla její srdce začalo pukat, bolestí. Nenáviděla se za tuto větu a z jejích očích začali stékat slzy. Pak odešla.


Sam šla říct své budoucí královně že se král zvládne připravit sám. Všechny služky se šli také přeříct do svátečního oblečku. Mezi nimi byla také Sam musela tam být. Musela být u toho když se bude muž jejího srdce ženit. Sama sobě si nadávala že mu neřekla pravdu.


Přišla hodina "H" hosté se usadili na svá místa. S hudbou přišel pomalu král. Stoupl si vedle kněze a díval se směrem k východu. První šli služky, které nesly květiny. Jack nespouštěl oči z první služky. Byla to Sam. Ta se na Jacka taky dívala. Služky se postavili na své předem určené místo. V kostele bylo najednou ticho. Hosté se otočili ke dveřím, rozezněla se hudba a dovnitř vkráčela princezna. Šla krásně a ladně, dáma na prvním místě. Jack jí chytil a společně se postavili před kněze, který měl oddávat.


Kněz tedy začal. " Z mocí pověřené bohem se Vás teď ptám Princezno Leo I. Fridžovská berete si zde přítomného krále Jonathana O´Neilla?" Zeptal se kněz princezny s úsměvem na tváři. "ANO" Usmála se prvně na kněze a potom na svého krále. "Táži se i vás Králi Jonathane O´Neille berete si tuto ženu za svou manželku? A také jako královnu?" tatoo otázka zněla ve vzduchu. Jackovi běhali jen oči a úsměvy Sam v hlavě. Nemohl nic říct. Ohlédl se a jako poslední v řadě stála služka, do které byl Jack zamilovaný. Podíval se zpět na princeznu Leu I. A kněz mezi tím zopakoval otázku. Jack se otočil zpátky a koukal opět na Sam jak stojí a smutně se dívá. "Pane má odpověď zní NE. Promiňte Leo ale já vás nemiluji a nemohl bych žít vedle vás a tvářit se že jo." Jack se sebral a odešel. Všichni se divili co sním je a on nikdy nehrál na city .


Sam po chvíli odešla, zaklepala u dveří a zevnitř se ozvalo dále. Sam vešla dovnitř a viděla jak Jack sedí na posteli s hlavou v dlaních stékají mu slzy po tváři. "Pane?" Oslovila ho a Jack vyskočil z postele. "Co tu děláš?" Zeptal jsem jí. "Měl jste si jí vzít pane. Nehodí se aby jste miloval mě i když moje citu jsou stejné jako chováte city ke mně. My dva spolu nemůžeme být. "Jackovi její slova docházeli velmi pomalu ale došli. Na nic nečekal a políbil jí. Sam mu jeho polibky vracela. "Miluji tě Sam." Vypadlo z jeho úst. "Nemyslím si že by jsme spolu být nemohli. Já jsem král." Usmál se na ní a znovu jí políbil. "Miluji tě Jacku."


Jack a Sam se vzali, lidé proti tomu nic neměli. Sam si vzala na zámek své náhradní rodiče. A Králi a Královně se narodila malá roztomilá holčička.


KONEC
 


Komentáře

1 Blouci 007 Blouci 007 | Web | 19. ledna 2010 v 22:47 | Reagovat

kwááásný super ale možná by to chtělo trochu víc rozvést děj  ;-)  :-)

2 Meg...Sbéčko Meg...Sbéčko | Web | 20. ledna 2010 v 19:31 | Reagovat

[1]: Sohlasím... je to super, ale napiš pls. pokráčko... :-)Skvělé...

3 Blaža Blaža | 22. ledna 2010 v 12:55 | Reagovat

nááádherný..... :-)

4 Jasmína Jasmína | Web | 22. ledna 2010 v 16:00 | Reagovat

ano, ano, nádherný :-D

5 d.s.o evkaSB d.s.o evkaSB | Web | 24. ledna 2010 v 11:17 | Reagovat

plomiň, že jsem se tu tak dlouho neukázala... takhle část byla tak nádhernáá :-D :-D :-D :-D už jsem si myslela, že jim to nakonec spolu nevyjde ale pak jsem si řekla , že je to pohádka, že to přece musí zkončit dobrře.... klásnej nápad :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
těším se na další tvé povídky !!!!!!!§

6 makis makis | 10. srpna 2010 v 12:55 | Reagovat

ja miluju samanthu carterovou je proste super :-D  :-)  ;-)  8-)  :-?  :-x  :-P  :-|

7 Adelll Adelll | 26. dubna 2015 v 15:07 | Reagovat

Wow úžasne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama